W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Roboty budowlane - 344596-2021
Submission deadline has been amended by:  403833-2021
Slovensko-Želiezovce: Stavebné práce na stavbe kanalizácie
2021/S 131-344596
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Práce
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Želiezovce – dobudovanie kanalizačnej siete
II.1.2)Hlavný kód CPV
45232400 Stavebné práce na stavbe kanalizácie
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je výstavba kanalizácie pre odvádzanie splaškových odpadových vôd z mesta Želiezovce v dĺžke 12,6 km gravitačnej kanalizácie, 28 ks kruhových čerpacích staníc, 1,9 km výtlačných potrubí a 1 023 ks domových odbočení ukončené revíznou šachtou DN400. Podrobný opis a rozsah predmetu zákazky sa nachádza v súťažných podkladoch.
Podrobný opis a rozsah predmetu zákazky tvoria prílohy súťažných podkladov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 6 313 111.95 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
45232423 Stavebné práce na kanalizačných čerpacích staniciach na splaškové vody
45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí
45310000 Elektroinštalačné práce
45112000 Výkopové zemné práce a presun zemín
45232431 Čerpacia stanica odpadovej vody
II.2.4)Opis obstarávania: