(Supplement to the Official Journal of the European Union, 8.8.2017, 2017/S 150-309643)
Europol, Eisenhowerlaan 73, 2517 KK The Hague, NETHERLANDS. Tel. +31 703531594. Fax +31 703180808. E-mail: Procurement@europol.europa.eu
Instead of
Europol, Eisenhowerlaan 73, 2517 KK The Hague, PAYS-BAS. Tél. +31 703531594. Fax +31 703180808. Courriel: Procurement@europol.europa.eu
Au lieu de
Europol, Eisenhowerlaan 73, 2517 KK The Hague, NIZOZEMSKA. Tel. +31 703531594. Faks +31 703180808. E-pošta: Procurement@europol.europa.eu
Umjesto