II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kup w roku 2022 i I kwartale 2023r".”
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łowieckiej, gospodarki łąkowo - rolnej i innych prac z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kup w roku 2022 i I kwartale 2023. Szacunkowa całkowita wartość zamówienia określona w pkt II.1.5. zawiera wartość z uwzględnieniem opcji w wysokości 20%, oraz zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, o wartości 50 % wartości zamówienia podstawowego.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 11 339 772.87 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Usługi z zakresu gospodarki leśnej, tj.: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony p-poż, zagosp. turystycznego i innych prac z zakresu gosp. leśnej na obrębie Kup N-ctwa Kup.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45233142 Road-repair works
45342000 Erection of fencing
75251120 Forest-firefighting services
77210000 Logging services
77211000 Services incidental to logging
77211100 Timber harvesting services
77211200 Transport of logs within the forest
77211300 Tree-clearing services
77211400 Tree-cutting services
77211500 Tree-maintenance services
77211600 Tree seeding
77230000 Services incidental to forestry
77231000 Forestry management services
77231200 Forest pest control services
77231600 Afforestation services
98351110 Parking enforcement services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, i innych prac z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie obrębu Kup Nadleśnictwa Kup w roku 2022 i I Kwartale 2023r. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ
Usługi z zakresu gospodarki leśnej, tj.: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony p-poż, zagosp. turystycznego i innych prac z zakresu gosp. leśnej na obrębie Pokój N-ctwa Kup.
Lot No: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, i innych prac z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie obrębu Pokój Nadleśnictwa Kup w roku 2022 i I Kwartale 2023r. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ
Usługi z zakresu gospodarki leśnej, tj.: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony p-poż, zagosp. turyst. i innych prac z zakresu gosp. leśnej na obrębie Popielów N-ctwa Kup.
Lot No: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, i innych prac z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie obrębu Popielów Nadleśnictwa Kup w roku 2022 i I Kwartale 2023r. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ
Rozdrabniania pozostałości pozrębowych i specjalistyczne przygotowanie gleby w Nadleśnictwie Kup.
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)77231000 Forestry management services
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli lasu, tj rozdrabniania pozostałości pozrębowych i specjalistyczne przygotowanie gleby w Nadleśnictwie Kup; Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ.
Dyżur na dostrzegalni p-poż w miejscowości Kaniów i Świerkle, dyżur w punkcie alarmowo dyspozycyjnym w siedzibie Nadleśnictwa Kup.
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)75251120 Forest-firefighting services
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”), obejmujące prace z zakresu ochrony ppoż terenów leśnych tj.:dyżur na dostrzegalni p-poż w miejscowości Kaniów i Świerkle, dyżur w punkcie alarmowo dyspozycyjnym w siedzibie Nadleśnictwa Kup. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ.
Prace z zakresu gospodarki łowieckiej na terenie Nadleśnictwa Kup obwód 31.
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)77600000 Hunting services
Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu gospodarki łowieckiej na terenie Nadleśnictwa Kup obwód nr 31 OHZ PRZESIEKA. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ
Prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Kup, oraz prace z zakresu gospodarki łowieckiej na terenie Nadleśnictwa Kup obwód 32
Lot No: 7
77100000 Agricultural services
Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Kup, oraz prac z zakresu gospodarki łowieckiej na terenie Nadleśnictwa Kup obwód nr 32 OHZ PRZESIEKA. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ.
Prace z zakresu pozyskania surowca drzewnego przy użyciu harwestera i zrywka pozyskanego w ten sposób surowca przy użyciu forwardera w cięciach rębnych i trzebieżach późnych w Nadleśnictwie Kup.
Lot No: 10
II.2.2)Additional CPV code(s)77210000 Logging services
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania surowca drzewnego przy użyciu harwestera i zrywka pozyskanego w ten sposób surowca przy użyciu forwardera w trzebieżach późnych i cięciach rębnych w Nadleśnictwie Kup. Łączny rozmiar wszystkich rodzajów usług wchodzących w skład przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 3 do SWZ.