Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Diensten - 344870-2017
België-Brussel: Technische en wetenschappelijke bijstand bij de uitvoering van het „actieplan voor natuur, mens en economie” — acties 1, 2 en 13
2017/S 168-344870
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische en wetenschappelijke bijstand bij de uitvoering van het „actieplan voor natuur, mens en economie” — acties 1, 2 en 13.
Referentienummer: ENV.D.3/SER/2017/0026.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De algemene doelstelling van deze opdracht is het verlenen van technische en wetenschappelijke bijstand aan de Commissie bij de uitvoering van de acties 1, 2 en 13 van het „actieplan voor natuur, mens en economie” met het oog op een betere tenuitvoerlegging van de vogelrichtlijn (Richtlijn 2009/147/EG van het Europees Parlement en de Raad) en de habitatrichtlijn (Richtlijn 92/43/EEG van de Raad). Deze bijstand heeft betrekking op de uitwerking en bijwerking van begeleidingsdocumenten; de voorbereiding van samenvattingen van begeleidingsdocumenten en vertalingen van deze samenvattingen, alsmede vertalingen van een aantal richtsnoeren en het zorgen voor de verspreiding van deze richtsnoeren onder de lidstaten; de ontwikkeling van een ondersteuningsmechanisme voor de lidstaten waarmee zij in staat worden gesteld de vereisten krachtens de vogel- en habitatrichtlijnen inzake de verlening van vergunningen en de bescherming van soorten na te leven; en het uitwisselen van kennis en de betrokkenheid van lokale en regionale autoriteiten via een gezamenlijk platform met het Europees Comité van de Regio's.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 700 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving, dienstenovereenkomst.