Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
M44 Kecskemét-Szentkirály közötti szakasz
Hivatkozási szám: EKR000357412021
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés az M44 gyorsforgalmi út Kecskemét (5.sz.főút) - Szentkirály szakasz megvalósítására.
PST kód: A044.20.73
VI. szakasz: Kiegészítő információk