We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.

There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.

Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023

Supplies - 345263-2021

09/07/2021    S131

Lithuania-Vilnius: Communication software package

2021/S 131-345263

Prior information notice

This notice is for prior information only

Supplies

Legal Basis:
Directive 2014/24/EU

Section I: Contracting authority

I.1)Name and addresses
Official name: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
National registration number: 124364561
Postal address: Santariškių g. 2
Town: Vilnius
NUTS code: LT Lietuva
Postal code: LT-08661
Country: Lithuania
Contact person: Daiva Gerybaitė
E-mail: daiva.gerybaite@santa.lt
Telephone: +370 68862195
Internet address(es):
Main address: http://www.santa.lt/
Address of the buyer profile: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Company/CompanyInformation/Index/6137
I.3)Communication
The procurement documents are available for unrestricted and full direct access, free of charge, at: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=585508
Additional information can be obtained from the abovementioned address
I.4)Type of the contracting authority
Body governed by public law
I.5)Main activity
Health

Section II: Object

II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:

Išmani pagalbos iškvietimo ir gavimo sistema. Rinkos konsultacija (Nr. 3556)

II.1.2)Main CPV code
48510000 Communication software package
II.1.3)Type of contract
Supplies
II.1.4)Short description:

Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (VULSK) identifikavo išmanios pagalbos iškvietimo ir gavimo sistemos poreikį. Norėdami apie būsimą pirkimą informuoti rinkos dalyvius, paskelbėme Išankstinį informacinį pranešimą Lietuvos Respublikos Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje bei Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje. Taip pradedame ir išankstinę rinkos konsultaciją dėl galimų inovatyvių sprendimų šiam poreikiui patenkinti, po kurios seks formalios pirkimo procedūros.

II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
30200000 Computer equipment and supplies
II.2.3)Place of performance
NUTS code: LT Lietuva
II.2.4)Description of the procurement:

Išmanios pagalbos iškvietimo ir gavimo sistemos pirkimą planuojama organizuoti pirmoje 2022 m. pusėje.

Vykdydami šią rinkos konsultaciją dalyvaujame pilotiniame inovacijų pirkimo projekte, kuriuo siekiama pagerinti gyvybei pavojingų kritinių situacijų ligoninėje valdymą, kas leistų pasiekti geresnę gydymo kokybę ir pacientų ligos išeitis, įgalintų efektyvesnį personalo informuotumą ir patirtį.

Mus domina idėjos, informacija, naujos koncepcijos, kurios galėtų atliepti bent vieną ar daugiau sistemai keliamų funkcinių reikalavimų:

— 24/7 veikiančią įspėjimo sistemą, informuojančią atitinkamus medicinos specialistus apie kritinės situacijos pobūdį ir vietą bei nukreipiančią juos ten, kur reikalinga jų pagalba, minimizuojant reakcijos laiko vėlavimus bei užkertant kelią reagavimo dubliavimui,

— grįžtamojo ryšio apie reagavimą į skubų iškvietimą kritinėje situacijoje esančiam ir į pagalbą skubančiam personalui mechanizmą,

— skubių pagalbos iškvietimų ir reagavimo atvejų duomenų kaupimą ir analizę, siekiant nuolatinio mokymosi, sistemos ir klinikinės praktikos tobulinimo, geresnių pacientų sveikimo rezultatų bei optimalaus personalo resursų panaudojimo ir gerovės.

VULSK nėra vienintelė ligoninė, susidurianti su šia situacija. Mūsų atlikti tyrimai rodo, kad daug ligoninių Lietuvoje ir Europoje dar nėra įdiegę efektyvių, informatyvių ir patikimų skubios pagalbos iškvietimo ir gavimo sprendimų.

Šios rinkos konsultacijos metu kviečiame potencialius tiekėjus ir kitus suinteresuotus rinkos dalyvius pristatyti savo produktus ir paslaugas, bendradarbiauti ir padėti pasiruošti inovatyvaus viešojo pirkimo vykdymui.

Mes laukiame susidomėjimo ir pasiūlymų iš visų potencialių tiekėjų – gamintojų, sprendimų architektų ir dizainerių, novatorių, mokslininkų ir konsultantų.

Detalesnę informaciją apie rinkos konsultacijos objektą ir keliamus reikalavimus lietuvių ir anglų kalbomis galite rasti CVP IS sistemoje Pirkimo dokumentų skiltyje bei VUL SK puslapyje.

Daugiau informacijos apie išankstinę rinkos konsultaciją galite rasti:

www.santa.lt/veikla-viesieji-pirkimai/

www.ecoquip.eu

Išreikšti susidomėjimą šiuo pirkimu ir pateikti savo atsiliepimus galite užpildydami Rinkos konsultacijos dalyvių atsakymų formą, kurią rasite adresu: www.santa.lt/veikla-viesieji-pirkimai/ arba https://forms.gle/c869fPHQocPJDMTY9

Atsakymų lauksime iki 2021 m. rugsėjo 15 d.

Rinkos konsultacijos renginys

Išanalizavus rinkos atsiliepimus, 2021 m. rugsėjį bus organizuojamas nuotolinis rinkos konsultacijos renginys.

II.2.14)Additional information
II.3)Estimated date of publication of contract notice:
30/04/2022

Section IV: Procedure

IV.1)Description
IV.1.8)Information about the Government Procurement Agreement (GPA)
The procurement is covered by the Government Procurement Agreement: yes

Section VI: Complementary information

VI.3)Additional information:

Šis rinkos tyrimas ir inovacijas skatinantis pirkimas organizuojamas Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų (VULSK) įgyvendinant „EcoQUIP Plus“ projektą.

2021 m. birželį VULSK, siekdama iš anksto pranešti apie būsimą pirkimą, CVP IS paskelbė rinkos konsultaciją, skirtą informuoti rinkos dalyvius apie planuojamą inovacijų pirkimą, kuriuo taip pat prasidėjo ir išankstinė rinkos konsultacija.

Detalesnę informaciją apie rinkos konsultacijos objektą ir keliamus reikalavimus lietuvių ir anglų kalbomis galite rasti:

— CVP IS sistemoje Pirkimo dokumentų (Pirkimo Nr. 553524 „Išmani pagalbos iškvietimo ir gavimo sistema. Rinkos konsultacija (Nr. 3556)“ ir

— skelbime apie rinkos konsultaciją: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-699076

— skiltyje bei VUL SK puslapyje:

www.santa.lt/veikla-viesieji-pirkimai/

VI.5)Date of dispatch of this notice:
05/07/2021