Supplies - 345263-2021
Lithuania-Vilnius: Communication software package
2021/S 131-345263
Prior information notice
This notice is for prior information only
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Išmani pagalbos iškvietimo ir gavimo sistema. Rinkos konsultacija (Nr. 3556)
II.1.2)Main CPV code
48510000 Communication software package
II.1.4)Short description:
Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (VULSK) identifikavo išmanios pagalbos iškvietimo ir gavimo sistemos poreikį. Norėdami apie būsimą pirkimą informuoti rinkos dalyvius, paskelbėme Išankstinį informacinį pranešimą Lietuvos Respublikos Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje bei Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje. Taip pradedame ir išankstinę rinkos konsultaciją dėl galimų inovatyvių sprendimų šiam poreikiui patenkinti, po kurios seks formalios pirkimo procedūros.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
30200000 Computer equipment and supplies
II.2.4)Description of the procurement:
Išmanios pagalbos iškvietimo ir gavimo sistemos pirkimą planuojama organizuoti pirmoje 2022 m. pusėje.
Vykdydami šią rinkos konsultaciją dalyvaujame pilotiniame inovacijų pirkimo projekte, kuriuo siekiama pagerinti gyvybei pavojingų kritinių situacijų ligoninėje valdymą, kas leistų pasiekti geresnę gydymo kokybę ir pacientų ligos išeitis, įgalintų efektyvesnį personalo informuotumą ir patirtį.
Mus domina idėjos, informacija, naujos koncepcijos, kurios galėtų atliepti bent vieną ar daugiau sistemai keliamų funkcinių reikalavimų:
— 24/7 veikiančią įspėjimo sistemą, informuojančią atitinkamus medicinos specialistus apie kritinės situacijos pobūdį ir vietą bei nukreipiančią juos ten, kur reikalinga jų pagalba, minimizuojant reakcijos laiko vėlavimus bei užkertant kelią reagavimo dubliavimui,
— grįžtamojo ryšio apie reagavimą į skubų iškvietimą kritinėje situacijoje esančiam ir į pagalbą skubančiam personalui mechanizmą,
— skubių pagalbos iškvietimų ir reagavimo atvejų duomenų kaupimą ir analizę, siekiant nuolatinio mokymosi, sistemos ir klinikinės praktikos tobulinimo, geresnių pacientų sveikimo rezultatų bei optimalaus personalo resursų panaudojimo ir gerovės.
VULSK nėra vienintelė ligoninė, susidurianti su šia situacija. Mūsų atlikti tyrimai rodo, kad daug ligoninių Lietuvoje ir Europoje dar nėra įdiegę efektyvių, informatyvių ir patikimų skubios pagalbos iškvietimo ir gavimo sprendimų.
Šios rinkos konsultacijos metu kviečiame potencialius tiekėjus ir kitus suinteresuotus rinkos dalyvius pristatyti savo produktus ir paslaugas, bendradarbiauti ir padėti pasiruošti inovatyvaus viešojo pirkimo vykdymui.
Mes laukiame susidomėjimo ir pasiūlymų iš visų potencialių tiekėjų – gamintojų, sprendimų architektų ir dizainerių, novatorių, mokslininkų ir konsultantų.
Detalesnę informaciją apie rinkos konsultacijos objektą ir keliamus reikalavimus lietuvių ir anglų kalbomis galite rasti CVP IS sistemoje Pirkimo dokumentų skiltyje bei VUL SK puslapyje.
Daugiau informacijos apie išankstinę rinkos konsultaciją galite rasti:
www.santa.lt/veikla-viesieji-pirkimai/
www.ecoquip.eu
Išreikšti susidomėjimą šiuo pirkimu ir pateikti savo atsiliepimus galite užpildydami Rinkos konsultacijos dalyvių atsakymų formą, kurią rasite adresu: www.santa.lt/veikla-viesieji-pirkimai/ arba https://forms.gle/c869fPHQocPJDMTY9
Atsakymų lauksime iki 2021 m. rugsėjo 15 d.
Rinkos konsultacijos renginys
Išanalizavus rinkos atsiliepimus, 2021 m. rugsėjį bus organizuojamas nuotolinis rinkos konsultacijos renginys.