Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Изготвяне на инвестиционни проекти във фаза „работни“ и упражняване на авторски надзор, във връзка с подготовката на община Луковит за кандидатстване по „Програма за развитие на селските райони 2014-“.
II.1.2)Основен CPV код71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране - GC22
II.1.4)Кратко описание:
По обособена позиция 1: Oбeм и съдържание на проекта — За всеки пътен участък се представя самостоятелна документация. Част „Пътна“; Част „Геодезия“; Част „Геология“; Част „Конструктивна“; Част „Инженерна инфраструктура“; Част „План за безопасност и здраве“; Част „Проект за управление на отпадъците“. Упражняване на авторски надзор по смисъла на Закона за устройството на територията при изпълнение на СМР.
По обособена позиция 2: Oбeм и съдържание на проекта — За всеки пътен участък се представя самостоятелна документация. Част „Пътна“; Част „Геодезия“; Част „План за безопасност и здраве“; Част „Проект за управление на отпадъците“; Част: Организация и безопасност на движението. Упражняване на авторски надзор по смисъла на Закона за устройството на територията при изпълнение на СМР.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Избор на изпълнител за изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор на проект с работно заглавие: „Реконструкция и рехабилитация на общински пътища на тери“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране - GC22
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция № 1: Избор на изпълнител за изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор на проект с работно заглавие: „Реконструкция и рехабилитация на общински пътища на територията на община Луковит“ с 2 подобекта:
1. Общински път LOV 1253 „ІІІ-103, Златна Панега-Български извор/-Голяма Брестница-граница общ. (Ябланица — Луковит) Дъбен –Тодоричене-ІІІ-307“ (стар № ІV-10345) — от км 7+000 до км 15+000- 8,0 км; Лот І - от км. 7+000 до км 10+500 — 3,5 км и Лот ІІ-от км 10+500 до км 15+000 — 4,5 км и 2. Общински път LOV 1090 „ІІІ-305, Ъглен-Торос / Торос-Дъбен/ LOV 1253“ (стар № 10347) — от км 0+000 до км 6+700 — 6,7 км, Oбem и съдържание на проектА — За всеки пътен участък се представя самостоятелна документация. Част „Пътна“; Част „Геодезия“; Част „Геология“; Част „Конструктивна“; Част „Инженерна инфраструктура“; Част „План за безопасност и здраве“; Част „Проект за управление на отпадъците“. Упражняване на авторски надзор по смисъла на ЗУТ.
Избор на изпълнител за изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор на проект с работно заглавие: „Реконструкция на улична мрежа, тротоари, съоръженията и п“
Обособена позиция №: 2
Обособена позиция № 2: Избор на изпълнител за изготвяне на инвестиционен проект и упражняване на авторски надзор на проект с работно заглавие: „Реконструкция на улична мрежа, тротоари, съоръженията и принадлежностите към тях на ул.„Симов дол“ (от ОК М до ОК 29 и от ОК 29 до п.т. 41 - 850 м.л.) и ул. „Кирил и Методий“ (от ОК 342 (ул. „Гео Милев“) до ОК 609 — 1 280 м.л.) в гр. Луковит, община Луковит“, за кандидатстване по Програма за развитие на селските райони за периода 2014-2020 г., Мярка 7 „Основни услуги и обновяване на селата в селските райони“, Подмярка 7.2. „Инвестиции в създаването, подобряването или разширяването на всички видове малка по мащаби инфраструктура“. Oбem и съдържание на проекта — За всеки пътен участък се представя самостоятелна документация. Част „Пътна“; ЧАСТ „Геодезия“; Част „План за безопасност и здраве“; Част „Проект за управление на отпадаците“; Част: Организация и безопасност на движението. Упражняване на авторски надзор по смисъла на ЗУТ.