Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 346046-2023
die Slowakei-Šútovce: Traktoren
2023/S 110-346046
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zabezpečenie technického vybavenia pre zberný dvor obce Šútovce
Referenznummer der Bekanntmachung: ZD/S/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16700000 Traktoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka nových nerepasovaných tovarov pre zberný dvor v obci Šútovce, vrátane záruky na 24 mesiacov, dopravy na miesto dodania, prvého zaškolenia obsluhy, návodu na obsluhu a udrzbu v slovenskom jazyku a ďalšie doklady, potrebne pre prevádzku zariadenia podľa všeobecne zavaznych predpisov a noriem platných v čase dodania tovaru.
Predmet zákazky je rozdelený na 5 časti:
Časť 1 Traktor 1ks.
Časť 2 Čelný nakladač s príslušenstvom 1ks.
Časť 3 Vyklápací príves 1ks.
Časť 4 Hákový nosič kontajnerov 1ks.
Časť 5 Kontajnery:
1 ks - Kontajner na veľkoobjemný odpad uzatvárateľný 30m3
2 ks - Kontajner na veľkoobjemný odpad uzatvárateľný 15m3
7 ks - Kontajner na biologický rozložiteľný odpad uzatvárateľný 12 m3
3 ks - Kontajner na drobný stavebný odpad 12 m3
1 ks - Nádrž na použitý olej určená na zber a dočasné a bezpečné skladovanie použitého oleja
4 ks - Kontajner na textil/staré šatstvo 2,5m3
1 ks - Kontajner na textil/staré šatstvo 9/12m3