Prekės - 346056-2019
Lenkija-Katowice: Mobilios hidraulinės šachtų atramos
2019/S 140-346056
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa elementów złącznych hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-17).
Nuorodos numeris: 701902470
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Kolanka
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Kolanka wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Trójniki
Pirkimo dalies Nr.: 2
Trójniki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Czwórniki
Pirkimo dalies Nr.: 3
Czwórniki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przetyczki
Pirkimo dalies Nr.: 4
Przetyczki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Złączki
Pirkimo dalies Nr.: 5
Złączki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Komplety skręcane
Pirkimo dalies Nr.: 6
Komplety skręcane wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Komplety zaciskane
Pirkimo dalies Nr.: 7
Komplety zaciskane wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Końcówki zaciskane DKOL, DKOS i tuleje
Pirkimo dalies Nr.: 8
Końcówki zaciskane DKOL, DKOS i tuleje wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zaślepki
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zaślepki wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przewód metalowy L-360
Pirkimo dalies Nr.: 10
Przewód metalowy L-360 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Obejmy zaciskowe GBS-M
Pirkimo dalies Nr.: 11
Obejmy zaciskowe GBS-M wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Adapter M40x2-M45x2 Kpl
Pirkimo dalies Nr.: 12
Adapter M40x2-M45x2 Kpl wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902470
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 8
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12