Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava specijalnog vozila za sakupljanje, sabijanje i prijevoz komunalnog otpada sa potisnom pločom zapremnine spremnika 16 m3 (1 kom) putem financijskog leasinga
Referentni broj: 71-22-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34144510 Vozila za odvoz smeća
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave obuhvaća nabavu specijalnog vozila za sakupljanje, sabijanje i prijevoz komunalnog otpada sa potisnom pločom zapremnine spremnika 16 m3 (1 kom) za potrebe Društva sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.
Predmet nabave se financira putem financijskog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 780 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave obuhvaća nabavu specijalnog vozila za sakupljanje, sabijanje i prijevoz komunalnog otpada sa potisnom pločom zapremnine spremnika 16 m3 (1 kom) za potrebe Društva sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave se financira putem financijskog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci.