Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Świadczenie usług w zakresie wywozu odpadów komunalnych na terenie Gminy Kondratowice w okresie od 01.01.2022 r. do 31.12.2022 r.
Reference number: WI.271.13.2022
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wywozu odpadów komunalnych na terenie Gminy Kondratowice w okresie od 01.01.2022 do 31.12.2022. Szczegółowy opis zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ (który jednocześnie stanowi załącznik nr 1 do umowy).
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90511000 Refuse collection services
90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
90513100 Household-refuse disposal services
90512000 Refuse transport services
II.2.4)Description of the procurement:
Zakres zamówienia obejmuje odbieranie odpadów komunalnych z terenu gminy Kondratowice oraz ich transport od wszystkich mieszkańców w okresie zamówienia od 01.01.2022 do 31.12.2022 oraz przekazanie odebranych odpadów do zagospodarowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w zał. nr 1 do SWZ. Szacowana ilość masy odpadów komunalnych wynosi 1375,30 Mg (na podstawie danych z ostatnich 12 miesięcy)