II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
VP-716 Statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninės priežiūros (DPS sukūrimas) pirkimas
II.1.2)Main CPV code71631400 Technical inspection services of engineering structures
II.1.4)Short description:
Perkama statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Vilniaus regiono objektai su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)50532200 Repair and maintenance services of transformers
50720000 Repair and maintenance services of central heating
50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
50750000 Lift-maintenance services
II.2.4)Description of the procurement:
Perkama Vilniaus regiono objektų su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais techninė priežiūra
Kauno regiono objektai su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)71631400 Technical inspection services of engineering structures
Perkamos Kauno regiono objektų su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais priežiūros paslaugos
Klaipėdos regiono objektai su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais
Lot No: 3
Perkamos Klaipėdos regiono objektų su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais priežiūros paslaugos
Panevėžio regiono objektai su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais
Lot No: 4
Perkamos Panevėžio regiono objektų su dujų paskirstymo tinklais ir įrenginiais priežiūros paslaugos
Vilniaus regiono objektai be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių
Lot No: 5
Perkamos Vilniaus regiono objektų be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių priežiūros paslaugos
Kauno regiono objektai be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių
Lot No: 6
Perkamos Kauno regiono objektų be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių priežiūros paslaugos
Klaipėdos regiono objektai be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių
Lot No: 7
Perkamos Klaipėdos regiono objektų be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių priežiūros paslaugos
Panevėžio regiono objektai be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių
Lot No: 8
Perkamos Panevėžio regiono objektų be dujų paskirstymo tinklų ir įrenginių priežiūros paslaugos