Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Services - 347580-2019
België-Brussel: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2019/S 141-347580
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Project Van Overbeke, te 1083 Ganshoren
Referentienummer: SLRB-VAN OVERBEKE-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Volledige opdracht in het kader van het Gewestelijk Huisvestingsplan voor de studie en opvolging van de werken betreffende de bouw van ongeveer 97 woningen waarvan 20 % sociale en 80 % middenklassewoningen, een kinderdagverblijf met 24 opvangplaatsen, een gemeenschapszaal van ongeveer 200 m2 en een sportuitrusting van ongeveer 200 m2 gelegen in de Van Overbekelaan, te 1083 Ganshoren.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 17 019 476.93 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht beoogt de aanstelling van een multidisciplinair team of een onderneming dat/die de volgende beroepen omvat: architect, ingenieur stabiliteit, ingenieur bijzondere technieken, EPB-adviseur, veiligheids- en gezondheidscoördinator en landschapsarchitect en dat/die belast is met de volledige opdracht voor de studie en opvolging van de werken voor de bouw van ongeveer 97 woningen waarvan 20 % sociale en 80 % middenklassewoningen, een kinderdagverblijf met 24 opvangplaatsen, een gemeenschapszaal met Openbare Computerruimte (OCR) van ongeveer 200 m2 en een sportuitrusting in het gebouw van ongeveer 200 m2, met inachtneming van een duurzame en ecologische visie in het kader van het Gewestelijk Huisvestingsplan.
Voor het overige verwijzen we naar de bijlage die bij deze aankondiging van opdracht is gevoegd.