Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 311-1)
Reference number: 701800354
II.1.2)Main CPV code31110000 Electric motors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r.poz.1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 0,55 kW do 15 kW
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31110000 Electric motors
II.2.4)Description of the procurement:
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 18,5 kW do 132 kW
Lot No: 2
Silniki indukcyjne klatkowe od 1,5 kW do 30 kW - URZĄDZENIA GRUPY I KATEGORII M2
Lot No: 3
Silniki indukcyjne klatkowe od 55 kW do 90 kW - URZĄDZENIA GRUPY I KATEGORII M2
Lot No: 4
Silniki do przenośników taśmowych od 55 kW do 90 kW - URZĄDZENIA GRUPY I KATEGORII M2
Lot No: 5
Silniki indukcyjne górnicze trójfazowe z wirnikiem klatkowym od 15 kW do 250 kW - URZĄDZENIA GRUPY I KATEGORII M2
Lot No: 6
Silniki dwubiegowe 85/250kW1000V - URZĄDZENIA GRUPY I KATEGORII M2
Lot No: 7
Silniki dwubiegowe 200/400kW 3300V - URZĄDZENIA GRUPY I KATEGORII M2
Lot No: 8
Silniki indukcyjne klatkowe od 110 kW do 160 kW - URZĄDZENIA GRUPY I KATEGORII M2
Lot No: 9
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice
Silniki elektrowibracyjne
Lot No: 11