A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
3.1. Felek a Szerződés II.4.A. I.3) pontját közös megegyezéssel az alábbiak szerint állapítják meg: A
Vázlatterv készítési rész:
- Vázlatterv (véglegesített tervezési programmal, melynek része a véglegesített orvos-szakmai program is).
Határidő: a Szerződés II.4. A. I.2) Előkészítési fázis / Koncepció készítési rész elfogadását követően, az Előkészítési fázis / Vázlatterv készítési rész Megrendelő általi írásbeli elrendelését követő 145 napon belül (kötbérköteles határidő).
3.2. A Felek a Szerződés VI.1. pontját közös megegyezéssel az alábbiak szerint módosítják.
3.3. A Felek a Szerződés VI.5. pontját közös megegyezéssel az alábbiak szerint módosítják.