Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zajištění návrhu, přechodu a provozu týkajícího se webové mapové služby pro námořní mapy
Spisové číslo: Frontex/OP/720/2018/RS
II.1.2)Hlavní kód CPV48320000 Balík programů pro kreslení a tvorbu obrázků
II.1.4)Stručný popis:
Zajištění externě hostované webové mapové služby pro námořní mapy v souladu s normou OGC a služby webové mapové dlaždice (WMS/WMTS), které mohou být součástí aplikací Frontex umožňujících zobrazit námořní informace na jejich přirozeném pozadí.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Zajištění externě hostované webové mapové služby pro námořní mapy v souladu s normou OGC a služby webové mapové dlaždice (WMS/WMTS), které mohou být součástí aplikací Frontex umožňujících zobrazit námořní informace na jejich přirozeném pozadí. Podrobný popis předmětů plnění je uveden v zadávací dokumentaci.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Navigacijos diagramų žiniatinklio žemėlapio paslaugos projektavimo, keitimo ir eksploatavimo teikimas
Nuorodos numeris: Frontex/OP/720/2018/RS
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48320000 Braižymo ir vaizdo kūrimo programinės įrangos paketai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Išorėje laikomo su navigacijos diagrama OGC suderinamo žiniatinklio žemėlapio ir žiniatinklio žemėlapio paslaugos (WMS / WMTS), kuri gali būti integruojama į „Frontex“ taikomąsias programas, leidžiančias rodyti jūrų informaciją rodyti natūraliame fone, teikimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Išorėje laikomo su navigacijos diagrama OGC suderinamo žiniatinklio žemėlapio ir žiniatinklio žemėlapio paslaugos (WMS / WMTS), kuri gali būti integruojama į „Frontex“ taikomąsias programas, leidžiančias rodyti jūrų informaciją rodyti natūraliame fone, teikimas. Išsamų sutarties dalyko aprašymą galima rasti pirkimo dokumentuose.
Polija-Warszawa: Tīkla karšu pakalpes, izstrādes, pārejas un ekspluatācijas nodrošināšana attiecībā uz kuģošanas kartēm
2018/S 152-348176
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Tīkla karšu pakalpes, izstrādes, pārejas un ekspluatācijas nodrošināšana attiecībā uz kuģošanas kartēm
Atsauces numurs: Frontex/OP/720/2018/RS
II.1.2)Galvenās CPV kods48320000 Zīmēšanas un attēlveidošanas programmatūras pakotne
II.1.4)Īss apraksts:
Kuģošanas karšu, ar OGC saderīgas tīkla karšu un tīkla karšu pakalpes standarta protokola “web map tile service” (WMS/WMTS) nodrošināšana, ko var integrēt Frontex lietojumprogrammās, lai uzrādītu ar jūru saistītu informāciju par tās dabisko izcelsmi.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 150 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Kuģošanas karšu, ar OGC saderīgas tīkla karšu un tīkla karšu pakalpes standarta protokola “web map tile service” (WMS/WMTS) nodrošināšana, ko var integrēt Frontex lietojumprogrammās, lai uzrādītu ar jūru saistītu informāciju par tās dabisko izcelsmi. Detalizēts nodevumu apraksts ir sniegts konkursa dokumentācijā.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av utformning, övergång och drift avseende en webbtjänst för sjökort
Referensnummer: Frontex/OP/720/2018/RS
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod48320000 Programvara för ritning och bildbehandling
II.1.4)Kort beskrivning:
Tillhandahållande av en web map service och web map tile service (WMS/WMTS), från en extern värd, som är kompatibla med OGC och som kan integreras i Frontex applikationer samt som möjliggör visning av sjöfartsinformation mot deras naturliga bakgrunder.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 150 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Tillhandahållande av en web map service och web map tile service (WMS/WMTS), från en extern värd, som är kompatibla med OGC och som kan integreras i Frontex applikationer samt som möjliggör visning av sjöfartsinformation mot deras naturliga bakgrunder. För en detaljerad beskrivning av varorna, se upphandlingsdokumenten.