Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Provision of language training courses for the staff of the European Commission working at JRC Seville
Número de referencia: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Código CPV principal79632000 Servicios de formación de personal
II.1.4)Breve descripción:
The objective of this framework contract is to cover the language training needs of the staff working at Seville Site during the next 4 years (2019-2022).
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 300 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79632000 Servicios de formación de personal
II.2.4)Descripción del contrato:
Provision of language training courses for the staff of the European Commission working at JRC Seville.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nyelvtanfolyamok biztosítása az Európai Bizottságnak a JRC sevillai helyszínén dolgozó alkalmazottai részére
Hivatkozási szám: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Fő CPV-kód79632000 Személyzeti képzési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A keretszerződés célja a sevillai helyszínen dolgozó alkalmazottak nyelvoktatási igényének kielégítése az elkövetkezendő 4 évben (2019–2022).
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 300 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79632000 Személyzeti képzési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyelvtanfolyamok biztosítása az Európai Bizottságnak a JRC sevillai helyszínén dolgozó alkalmazottai részére.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi kursów językowych dla pracowników Komisji Europejskiej zatrudnionych w placówce JRC w Sewilli
Numer referencyjny: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Główny kod CPV79632000 Szkolenie pracowników
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszej umowy ramowej jest zaspokojenie potrzeb w zakresie szkolenia językowego personelu pracującego w Sewilli w ciągu najbliższych 4 lat (2019-2022).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79632000 Szkolenie pracowników
II.2.4)Opis zamówienia:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poskytovanie jazykových kurzov pre zamestnancov Európskej komisie, ktorí pracujú v spoločnom výskumnom centre v Seville
II.1.2)Hlavný kód CPV79632000 Školenia a výcvik personálu
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto rámcovej zmluvy je zabezpečiť potreby jazykového vzdelávania pracovníkov z pracoviska v Seville počas nasledujúcich 4 rokov (2019-2022).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79632000 Školenia a výcvik personálu
II.2.4)Opis obstarávania:
Poskytovanie jazykových kurzov pre zamestnancov Európskej komisie, ktorí pracujú v spoločnom výskumnom centre v Seville.