Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja višestambenih zgrada s izradom projektne dokumentacije na Martinkovcu u Rijeci koji se grade po modelu društveno poticane stanogradnje (POS Martinkovac I. faza)
Referentni broj: 03-2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka45000000 Građevinski radovi
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je projektiranje i izgradnja dvije građevine po sistemu „ključ u ruke“.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 31 600 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45000000 Građevinski radovi
II.2.4)Opis nabave: