Services - 34841-2022
Poland-Ostrów Mazowiecka: Refuse and waste related services
2022/S 015-034841
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz zorganizowanie i prowadzenie PSZOK wraz z odbiorem i zagospod. odpadów pochodzących z PSZOK
Reference number: RG-Z.271.22.2021
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka oraz zorganizowanie i prowadzenie na terenie miasta Ostrów Mazowiecka Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów pochodzących z PSZOK. Szczegółowe informacje w SWZ.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90511100 Urban solid-refuse collection services
90511200 Household-refuse collection services
90511300 Litter collection services
90512000 Refuse transport services
90513100 Household-refuse disposal services
90514000 Refuse recycling services
90533000 Waste-tip management services
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka oraz
2) Zorganizowanie i prowadzenie na terenie miasta Ostrów Mazowiecka Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów pochodzących z PSZOK
- w okresie od 01.01.2022 r. do dnia 31.12.2022 r.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka;
2) Wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego zamieszkałych nieruchomości w odpowiednie pojemniki do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych, worki do zbierania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pojemniki i worki do zbierania bioodpadów i popiołu, spełniające wymagania określone w załącznikach do SWZ;
3) Zorganizowanie i prowadzenie na terenie miasta Ostrów Mazowiecka Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych o którym mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2021r. poz. 888 z późn. zm.). Zakres zamówienia obejmuje również odbieranie i zagospodarowanie odpadów pochodzących z PSZOK;
4) Osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
5) Zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami;
6) Prowadzenie sprawozdawczości oraz dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem w okresie realizacji zamówienia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ oraz we wzorze umowy.