Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Fløj M — Opvarmning og ventilation af fløj M's hovedstruktur
Sagsnr.: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Hoved-CPV-kode44620000 Radiatorer, kedler og dele til centralvarmeanlæg
II.1.4)Kort beskrivelse:
Fløj M — Opvarmning og ventilation af fløj M's hovedstruktur.
Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Πτέρυγα M – Θέρμανση και εξαερισμός της κύριας δομής της Πτέρυγας M
Αριθμός αναφοράς: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV44620000 Σώματα καλοριφέρ, λέβητες κεντρικής θέρμανσης και μέρη τους
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Πτέρυγα M – Θέρμανση και εξαερισμός της κύριας δομής της Πτέρυγας M.
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wing M – Heating and ventilation of the main structure of Wing M
Reference number: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Main CPV code44620000 Central-heating radiators and boilers and parts
II.1.4)Short description:
Wing M – Heating and ventilation of the main structure of Wing M.
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Aile M – Chauffage et ventilation de la structure principale de l’aile M
Numéro de référence: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Code CPV principal44620000 Radiateurs et chaudières pour chauffage central et pièces détachées
II.1.4)Description succincte:
Aile M – Chauffage et ventilation de la structure principale de l’aile M.
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
M szárny – Az M szárny fő épületszerkezetének fűtése és szellőztetése
Hivatkozási szám: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Fő CPV-kód44620000 Fűtőtest és kazán központi fűtéshez és ezek alkatrészei
II.1.4)Rövid meghatározás:
M szárny – Az M szárny fő épületszerkezetének fűtése és szellőztetése.
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Avviso relativo a informazioni complementari o modifiche
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Ala M – Riscaldamento e ventilazione della struttura principale dell'ala M
Numero di riferimento: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Codice CPV principale44620000 Radiatori e caldaie per il riscaldamento centrale e loro parti
II.1.4)Breve descrizione:
Ala M – Riscaldamento e ventilazione della struttura principale dell'ala M.
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wing M – Heizung und Lüftung des Rohbaus Flügel M
Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44620000 Heizkörper und Heizkessel sowie Zubehör für Zentralheizungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wing M – Heizung und Lüftung des Rohbaus Flügel M.
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Vleugel M — Verwarming en ventilatie van de hoofdstructuur van vleugel M
Referentienummer: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44620000 Radiatoren en ketels en onderdelen voor centrale verwarming
II.1.4)Korte beschrijving:
Vleugel M — Verwarming en ventilatie van de hoofdstructuur van vleugel M.
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Aripa M – Încălzire și ventilație a structurii principale a aripii M
Număr de referinţă: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Cod CPV principal44620000 Radiatoare şi boilere pentru încălzire centrală şi piese ale acestora
II.1.4)Descriere succintă:
Aripa M – Încălzire și ventilație a structurii principale a aripii M.
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Krídlo M – Vykurovanie a vetranie hlavnej konštrukcie krídla M
Referenčné číslo: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Hlavný kód CPV44620000 Radiátory a ohrievače ústredného kúrenia a ich časti
II.1.4)Stručný opis:
Krídlo M – Vykurovanie a vetranie hlavnej konštrukcie krídla M.
Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Krilo M – ogrevanje in prezračevanje glavne konstrukcije krila M
Referenčna številka dokumenta: JRC/KRU/2022/OP/1063
II.1.2)Glavna koda CPV44620000 Radiatorji za centralno ogrevanje, kotli in njihovi deli
II.1.4)Kratek opis:
Krilo M – ogrevanje in prezračevanje glavne konstrukcije krila M.