A 44/2015. (XI. 2.) MvM rendelet 18.§ szerint:
DKM01MTEL21 keretmegállapodás esetében:
Nyertes ajánlattevők:
2. ajánlattevő:
- R+R Periféria Kft. 1106 Budapest, Fehér Út 10. 12. ép. 12221402242 Gloster Infokommunikációs Nyrt. 2142 Nagytarcsa,
- Csonka János Utca 1/A A/2. ép. 27294260213
- Euro-Profil Rendszerház Kft. 1173 Budapest, Határhalom Utca 4. 13936570242
- Legalitlab Kft. 6722 Szeged, Guttenberg Utca 5. 2. em. 3. 26226912206
- Xcopy Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1103 Budapest, Gyömrői Út 86. 10900750242
5. ajánlattevő:
- Bravophone Kft. 1145 Budapest, Újvilág Utca 50-52. 23489550244 és Bravogroup Rendszerház Kereskedelmi Kft. 1145 Budapest, Újvilág Utca 50-52. 11809360242
- DTK International Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1139 Budapest, Gömb Utca 22. fszt. 4. 23696378241
- T-Systems Magyarország Zrt. 1097 Budapest, Könyves Kálmán Körút 36. 12928099244
- Magyar Telekom Távközlési Nyrt. 1097 Budapest, Könyves Kálmán Körút 36. 10773381244
- 4iG Nyrt. 1037 Budapest, Montevideo Utca 8 120110692442
c) az ajánlattevők nevét, címét és adószámát (adóazonosító jelét), részajánlattétel lehetősége esetén részenkénti bontásban:
További ajánlattevők a KM megkötésére irányuló eljárásban: