II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa róznego asortymentu medycznego (cz. 1 - 8)
Reference number: IHIT/P/028/2022
II.1.2)Main CPV code33191100 Steriliser
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego asortymentu medycznego (części 1 - 8).
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 526 992.48 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Materiały zuzywalne do sterylizatora Getinge 66 i do myjek dezynfekatorów firmy Getinge według numerów katalogowych wskazanego porducenta lub równoważne
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33191100 Steriliser
II.2.4)Description of the procurement:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ - specyfikacji asortymentowo - cenowej. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Filtry do insuflatora 40 I HIGH FLOW kolumny laparoskopowej wg katalogu STRYKER lub równoważne
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33162100 Operating-theatre devices
Pojedynczy przetwornik do pomiaru ciśnienia
Lot No: 4
Podskórne porty do podawania leków z zestawami wprowadzającymi (z igła Hubera ze skrzydełkami do podaży) oraz igły bezpieczne z zaworem bezpieczeństwa i bez zaworu bezpieczeństwa
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33141624 Administration sets
Zestawy do podwiązywania żylaków przełyku zawierające 7 podwiązek
Lot No: 6
II.2.2)Additional CPV code(s)33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Jedno i wielorazowy sprzęt do wypsoażenia aparatów znieczuleń
Lot No: 7
II.2.2)Additional CPV code(s)33172100 Anaesthesia devices
Jednorazowa odzież i bielizna ochronna
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)35113400 Protective and safety clothing