Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 348998-2022
Bulgarien-Sofia: Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
2022/S 123-348998
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Рамково споразумение за доставка и гаранционен сервиз на компютърно оборудване, периферни устройства и офис техника за нуждите на УНСС“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката обхваща две обособени позиции: Обособена позиция 1 – „Доставка и гаранционен
сервиз на компютърни системи и работни станции“ и Обособена позиция 2 – „Доставка и гаранционен сервиз на
компютърна периферия“. Обособена позиция 1 включва доставки на 8 типа настолни компютри, 3 типа работни
станции и 7 типа преносими компютри.Обособена позиция 2 – „Доставка и гаранционен сервиз на компютърна
периферия“ включва доставки на 5 типа монитори, Монохромен лазерен принтер, 2 типа Монохромно лазерно
мултифункционално устройство, Цветно лазерно мултифункционално устройство, 2 типа Интерактивен дисплей,
Система за видеоконферентна връзка, 4 типа Непрекъсваемо токозахранващо устройство (UPS)
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 500 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка и гаранционен сервиз на компютърни системи и работни станции
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213000 Personalcomputer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Обособена позиция 1 включва доставки на 8 типа настолни компютри, 3 типа работни
станции и 7 типа преносими компютри.
Доставка и гаранционен сервиз на компютърна периферия
Los-Nr.: 2
30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Обособена позиция 2 – „Доставка и гаранционен сервиз на компютърна