II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostawa wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: MSB/PN/39/05/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/39/05/2022, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sterylne jednorazowe osłony medyczne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDer Preis ist nicht das einzige Zuschlagskriterium; alle Kriterien sind nur in den Beschaffungsunterlagen aufgeführt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Los-Nr.: 5
System do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego
Los-Nr.: 6
Worki do diurezy godzinowej
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Klipsy hemostatyczne jednorazowego użytku.
Los-Nr.: 11
Jednorazowe kleszcze biopsyjne
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Kompresy włókninowe jałowe
Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Pasek/opaska mocyjący(a) do rurek tracheostomijnych intubacyjnych
Los-Nr.: 17
Protezy naczyniowe proste
Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Rampy, linie do pomiaru krwawego ciśnienia, strzykawki, arterial kaniule, gazometria.
Los-Nr.: 20
Protezy naczyniowe rozwidlone.
Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Jednorazowa ręczna piła drutowa
Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Orki dezynfekacyjne do łączników bezigłowych.
Los-Nr.: 29
Sprzęt kompatybilny do automatycznego wstrzykiwacza max firmy Urlich będącego w posiadaniu zamawiającego
Los-Nr.: 30
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Sprzęt jednorazowego użytku dla pracowni tomografii komputerowej
Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
Silikonowy zgłębnik żołądkowy - wyrób medyczny
Los-Nr.: 36
Igły do pobierania leków i iniekcyjne - Wyroby medyczne
Los-Nr.: 37
Sprzęt jednorazowego użytku dla pracowni tomografii komputerowej.
Los-Nr.: 38
Noże chirurgiczne do operacji okulistycznych
Los-Nr.: 39
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Sprzęt medyczny do operacji okulistycznych - witreoretinalnych
Los-Nr.: 41
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej - wyrób medyczny
Los-Nr.: 43
Bezprzewodowe prowadniki do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu (FFR)
Los-Nr.: 44
Obwody oddechowe jednorazowego użytku
Los-Nr.: 45
Rękawice chirurgiczne specjalistyczne
Los-Nr.: 46
Zestaw Prismaflex Adsorba
Los-Nr.: 47
Katetery do embolektomii.
Los-Nr.: 48
Cewniki, maski, kaniule, zestawy do przetaczania krwi, zestaw do wlewów, adaptery kątowe.
Los-Nr.: 49
Cewnik dotchawiczy - sprzęt jedn. uż.
Los-Nr.: 50
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
Sterylne tampony i tubki uszne
Los-Nr.: 52
Zestaw jednorazowy MR-Set ELS 65ml
Los-Nr.: 53
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
Szew składający się z wchłanialnej, niepowlekanej, tkanej taśmy, wykonanej z kwasu poliglikowego
Los-Nr.: 55
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
Zestaw do pompy Compact Ella
Los-Nr.: 57
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58