Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Utrzymanie zimowe i oczyszczanie infrastruktury drogowej
Numer referencyjny: 72/B/PC/2020
II.1.2)Główny kod CPV90611000 Usługi sprzątania ulic
II.1.4)Krótki opis:
Utrzymanie zimowe i oczyszczanie infrastruktury znajdującej się w pasach drogowych oraz służącej do obsługi ruchu drogowego i komunikacji pieszej na terenie Miasta Gdańska - 5 Zakresów
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90620000 Usługi odśnieżania
II.2.4)Opis zamówienia:
Utrzymanie zimowe i oczyszczanie infrastruktury znajdującej się w pasach drogowych oraz służącej do obsługi ruchu drogowego i komunikacji pieszej