Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup aparatu ultrasonograficznego
Numer referencyjny: ZP/10/2022
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, aparatu ultrasonograficznego