Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Plasma akkoppjata b'induzzjoni ta' spettrometru tal-massa.
Numru ta' referenza: JRC/GEE/2017/F.5/0014/OC.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV38433100 Spettrometri tal-massa
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-ICP-MS (Plasma Akkoppjata b'Induzzjoni ta' Spettrometru tal-Massa) għandu jieħu post dak eżistenti (Agilent 7500ce) li issa għandu 10 snin u laħaq it-tmiem tal-ħajja ta' servizz tiegħu. L-istrument hu wżat għall-kejl ta' elementi għal attivitajiet ta' produzzjoni tal-EURL-HM u s-CRM, fi ħdan l-iskop tal-akkreditazzjoni ISO 17025 tiegħu.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 330 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK38433100 Spettrometri tal-massa
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ara l-indirizz tal-Internet ipprovdut fit-Taqsima I.3.