Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Neptun rendszer terméktámogatása
Reference number: EKR001316722021
II.1.2)Main CPV code72260000 Software-related services
II.1.4)Short description:
Neptun Egységes Tanulmányi Rendszermodul, Neptun Posszeidon Irat-és Dokumentumkezelő Rendszermodul, Neptun Gazdálkodási (NEPTUN GR) és Humánerőforrás (NEPTUN HR) modulok terméktámogatása 36 hónapos időtartamra.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72260000 Software-related services
II.2.4)Description of the procurement:
Jelen eljárás eredményeképpen megkötendő szerződéssel Ajánlatkérő biztosítani kívánja a jelenleg használt NEPTUN rendszerelemek szupport szolgáltatásainak biztosítását, lehetővé kívánja tenni a szolgáltatások bővítését a jelenleg már létező, vagy a későbbiekben a NEPTUN rendszerhez kifejlesztésre kerülő modulok későbbi időpontban történő bevezetésével és szupportjával.
Neptun rendszer havi support díj Ft/hónap,
Megrendelhető kiegészítő szolgáltatások:
Fejlesztői óradíj (programfejlesztés, mérnöki tanácsadás, Neptun GR-HR tanácsadás, adatbázis műveletek) Ft/óra,
További opcionálisan rendelhető modul(ok) bevezetési díja (modulonként legfeljebb) Ft/modul,
További opcionálisan rendelhető modul(ok) nettó support havi díja (modulonként legfeljebb) Ft/modul/hó,
Egyedi megrendelések (nettó) óradíj elszámolás alapján (Neptun GR és Neptun HR Rendszermodulakat érintő fejlesztések, egyedi igények megvalósítása Ft/óra,
Neptun Elektronikus számla kiállítási szolgáltatás Ft/óra.