You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Keret-megállapodás keretében mélyépítési és térfelszín rekonstrukciós jellegű valamint azokhoz kapcsolódó tervezési munkák, így különösen parképítés- és felújítás, közműépítés- és felújítás, út-,....
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Keret-megállapodás keretében mélyépítési és térfelszín rekonstrukciós jellegű valamint azokhoz kapcsolódó tervezési munkák, így különösen parképítés- és felújítás, közműépítés- és felújítás, út-, parkoló-, kerékpárút-, járdaépítési és felújítási munkák ellátása Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzat részére”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
„A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében útépítések vállalkozási szerződés – I. ütem – 1. rész”
Rész száma: 1.
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében útépítések vállalkozási szerződés keretében [Támogató Okirat száma: GF/JSZF/816/5 (2020)] -– I. ütem” tárgyú közbeszerzési eljárás
1. rész: „A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében útépítések vállalkozási szerződés keretében – I. ütem” – 1. rész”
Az alábbiak szerint:
1. rész
Sorszám Az utca (útszakasz) Építési helyszín hrsz.-a Útépítés Kapcsolódó közműépítés
Azonosító száma megnevezése hossz
(m) szélesség
(m) Vízvezeték kiváltás
(hossz, átmérő, anyag) Közvilágítási hálózat bővítés
(hossz, lámpahely)
1 3 Vadász utca 18283 470 3,50 475 fm, DN90 PE
2 4 Magvető utca a Gyöngy u. és Napsugár u. között 18202 287 4,50 213 fm, DN90 PE
3 5 Magvető utca a Wenckheim tér és Gát sor között 18202 217 4,50 271 fm, DN90 PE
4 12 Madarász utca a Jázmin u. és Gyöngy u. között 18097 324 4,50 314 fm, DN90 PE
5 13 Babits Mihály utca 18044, 18074 624 3,50 621 fm, DN90 PE
6 44 Nádas sor 867 457 4,00 445 fm, DN90 PE
7 45 Gyöngy utca a Csabai út és Babits u. között 18371 343 4,50 és 3,00 98 fm, DN110 PE 96 m, 10 lh.
8 52 Földműves utca 20670, 20686 288 4,00
9 54 Móra Ferenc utca 18150 295 3,50
10 55 Tisza István utca a Csalogány u. és Pacsirta u. között 18523 324 3,50
11 14 Erdélyi sor hiányzó szakaszai 561 376 3,50 39 fm, DN90 PE
42 fm, DN63 PE
12 67 Fészek utca 18910 158 3,00
13 47 Barackos köz 13626 278 3,50
14 56 Béri Balogh Ádám utca 13335/21 484 4,00
15 57 Répa köz 13708 284 3,50
16 58 Almás sor 13677 282 3,50
17 59 Szilva köz 13657 278 3,50
18 60 Cseresznye köz 13595 278 3,50
19 62 Jácint sor 13676 308 3,50
20 63 Paprika köz 13564 278 3,50
21 64 Kadarka köz 13533 277 3,50
22 65 Csabagyöngye sor 13502 278 3,50 278 fm, DN110 PE
23 70 Kiszely András utca 13303/9 156 4,00
A részletes műszaki leírást a felhívást mellékletét képező közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében útépítések vállalkozási szerződés keretében – I. ütem – 2. rész”
Rész száma: 2.
A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében útépítések vállalkozási szerződés keretében [Támogató Okirat száma: GF/JSZF/816/5 (2020)] – I. ütem” tárgyú közbeszerzési eljárás
2. rész: „A Modern Városok Program keretében megvalósuló békéscsabai útfejlesztési célok megvalósítása elnevezésű projekt keretében útépítések vállalkozási szerződés keretében – I. ütem” – 2. rész”
2. rész:
1 18 Corvin utca 23–25. sz. társasház kiszolgáló útja 2301/3 27 3,00 77 m, 2 lh
2 19 Körgát utca 2304 77 3,00
3 25 Németh Lajos utca a Déli sor és Szarvasi út között 4639 534 4,00 216 fm, DN90 PE
40 fm, DN225 PE
4 21 Pulszky utca a Munkás u. és Dessewffy u. között 5596 171 4,00
5 22 Vörösmarty utca a Dessewffy u. és Lenkey u. között 5641 162 4,00
6 24 Orgona utca a csatlakozó 71 számú Csendes utcával együtt 4660 és 4648 325 3,00 és 4,00 242 fm, DN90 PE
81 fm, DN225 PE
7 26 Körösi utca a Mokry u. és Szekerka u. között 5409 160 4,00 188 fm, DN63 PE
8 27 Vasvári Pál utca a Lipták András u. és Czuczor u. között 4701 143 4,00
9 28 Károlyi Mihály utca 4684, 4845/2, 4845/3, 4845/4, 4845/5, 4790/2 450 6,00 510 m, 16 lh
10 29 Vihar utca 5330 183 3,50
11 30 Szendrey utca 12045 115 3,50 107 fm, DN110 PE
12 71 Csendes utca (együtt az Orgona utcával a 24. sorszám alatt) 4648
13 31 Mikes utca 9169 273 4,50
14 33 Batsányi utca a Jósika u. és Bessenyei u. között 8829/2 155 4,50 61 fm, DN110 PE 6 lh.
15 48 Rakéta utca 6384 118 3,50 102 fm, DN110 PE
16 50 Darányi sor 7479 559 4,50 és 3,00
17 36 Monda utca a Veres Péter u. és Báthory u. között 6966 248 4,00 114 fm, DN63 PE
12 fm, DN110 PE
18 37 Liliom utca 7005 166 4,00
19 38 Batsányi utca az Illyés Gyula u. és Korona u. között 7962/2, 7877/41 73 4,00
20 51 Gajdács utca a Monda u. és Tavasz u. között 7031 163 4,00
21 74 Gólya utca 20500 267 4,00
22 40 Kereki út a Fiumei u. és Lajta u. között 12764 209 3,50 221 fm, DN63 PE kiváltás, 8 lh.
23 43 Fürj utca 20437 357 4,50
Vállalkozási szerződés a GF/SZKF/1132/7/2017 azonosítószámú „Wenckheim turista- és kerékpárút projekt keretében a 42145 jelű – Gerla bekötő út 0+367–1+259,7 km szelvények közötti szakaszának felúj.
Rész száma: 3.
Vállalkozási szerződés a GF/SZKF/1132/7/2017 azonosítószámú „Wenckheim turista- és kerékpárút projekt keretében a 42145 jelű – Gerla bekötő út 0+367–1+259,7 km szelvények közötti szakaszának felújítása” az alábbiak szerint:
A kiviteli munka az alábbi feladatokat foglalja magában:
A 42145 jelű Gerla bekötő út 0+367 – 1+259,7 km szelvény közötti szakaszon a burkolatfelújítás, valamint a lokális pályaszerkezet cserét követően kerül kijelölésre a nyitott kerékpársáv az aszfalt burkolatra.
A részletes műszaki leírást a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.