Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 2019/S 124-303970
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45223220 Ruwbouw
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming: