Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:Референтен номер: RP/2018/RMC/10024
II.1.2)Основен CPV код75241000 Услуги по опазване на обществената сигурност
II.1.4)Кратко описание:
Целта на поръчката е предоставяне на охранителни услуги, предоставяне на оборудване свързано със сигурността и безопасността, с цел повишаване на сигурността на Европейския център за профилактика и контрол върху заболяванията (ECDC). Изпълнителят трябва да бъде в състояние да предостави оборудването, изисквано от Европейския център за профилактика и контрол върху заболяванията (ECDC), за да се гарантира неговото монтиране и поддръжка, както и за да се гарантира сертифицирано обучение от специализиран персонал. Обхватът на услугите включва, но не се ограничава, до:
— контрол на достъпа на посетители до помещенията на ECDC;
— наблюдение и патрулиране в помещенията на ECDC;
— предоставяне и поддръжка на оборудване, свързано със сигурността и безопасността;
— предоставяне на ad hoc експертен опит по отношение на безопасността и сигурността в помещенията.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 190 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79711000 Услуги чрез сигнално-охранителни системи
79710000 Услуги по безопасност
79713000 Охранителни услуги
42960000 Системи за управление и контрол, оборудване за печат и графичен дизайн, офис оборудване и оборудване за обработка на информацията
51700000 Услуги по инсталиране на оборудване за защита от пожари
75250000 Услуги по пожарна и аварийна безопасност
79715000 Услуги по патрулиране
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: RP/2018/RMC/10024
II.1.2)Code CPV principal75241000 Services de sécurité publique
II.1.4)Description succincte:
L'objectif du contrat est la fourniture de services de sécurité, la fourniture d'équipements de sécurité et de sûreté pour renforcer la sécurité de l'ECDC. Le contractant devra être en mesure de fournir l'équipement requis par l’ECDC, d'en assurer l'installation et la maintenance, ainsi que de garantir la dispense d'une formation certifiée par du personnel spécialisé. Les services incluent, mais ne se limitent pas:
— au contrôle d'accès des visiteurs des locaux de l'ECDC,
— à la surveillance et patrouille dans les locaux de l'ECDC,
— à la fourniture et maintenance d'équipements de sécurité et de sûreté,
— à la fourniture d'une expertise ad hoc en matière de sécurité et de sûreté dans les locaux.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 2 190 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79711000 Services de surveillance d'installations d'alarme
79710000 Services de sécurité
79713000 Services de gardiennage
42960000 Systèmes de commande et de contrôle, équipement d'impression et de graphisme, matériel bureautique et matériel de traitement de l'information
51700000 Services d'installation de matériel de protection contre l'incendie
75250000 Services d'incendie et de secours
79715000 Services de patrouille
II.2.4)Description des prestations:
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:Număr de referinţă: RP/2018/RMC/10024
II.1.2)Cod CPV principal75241000 Servicii de siguranţă publică
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul contractului este furnizarea de servicii de securitate, furnizarea de echipamente de securitate și de siguranță pentru a îmbunătății securitatea ECDC. Contractantul trebuie să fie în măsură să furnizeze echipamentele solicitate de ECDC, să asigure instalarea și întreținerea acestora, precum și să garanteze o formare certificată realizată de personal specializat. Gama de servicii include, dar nu se limitează la:
— controlul accesului vizitatorilor la sediul ECDC,
— supraveghere și patrulare la sediul ECDC,
— Furnizarea și întreținerea echipamentelor de securitate și siguranță,
— Furnizarea de expertiză ad-hoc privind siguranța și securitatea în incintă.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 2 190 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79711000 Servicii de monitorizare a sistemelor de alarmă
79710000 Servicii de siguranţă
79713000 Servicii de pază
42960000 Sisteme de comandă şi control, echipament de tipărire şi de grafică, echipament de birotică şi echipament de procesare a informaţiilor
51700000 Servicii de instalare de echipamente de protecţie împotriva incendiilor
75250000 Servicii de pompieri şi de salvare
79715000 Servicii de patrulare
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:Referenčné číslo: RP/2018/RMC/10024
II.1.2)Hlavný kód CPV75241000 Verejná bezpečnosť
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom zákazky je poskytovanie bezpečnostných služieb a bezpečnostného a ochranného vybavenia na zvýšenie bezpečnosti Európskeho centra pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC). Dodávateľ by mal byť schopný poskytnúť zariadenie požadované ECDC, zabezpečiť jeho inštaláciu a údržbu a zabezpečovať certifikované školenie, ktoré poskytujú špecializovaní pracovníci. Rozsah služieb zahŕňa, ale nie je obmedzený na:
– Kontrolu vstupu návštevníkov do priestorov ECDC,
– Dozor a stráženie priestorov ECDC,
– Poskytovanie a údržba vybavenia súvisiaceho s bezpečnosťou a ochranou,
– poskytovanie odborných znalostí o bezpečnosti a ochrane v priestoroch na požiadanie.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 2 190 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79711000 Monitorovanie poplachov
79710000 Bezpečnostné služby
79713000 Strážne služby
42960000 Ovládací a riadiaci systém, tlačiarenské a grafické vybavenie, vybavenie na automatizáciu kancelárskych prác a spracovanie informácií
51700000 Služby na inštalovanie zariadení protipožiarnej ochrany
75250000 Služby požiarnych zborov a záchranné služby
79715000 Hliadkové služby
II.2.4)Opis obstarávania: