Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
AO 10708 Indexering en juridische analyse van EU-documenten
Referentienummer: AO 10708
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79130000 Juridische documentatie en certificering
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze oproep tot inschrijving is het selecteren van maximaal 2 ondernemers die metagegevens in elektronische vorm controleren, produceren en leveren voor wettelijke, administratieve of beleidsgeoriënteerde documenten.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De doelstelling van deze oproep tot inschrijving is het selecteren van maximaal 2 ondernemers die metagegevens in elektronische vorm controleren, produceren en leveren voor wettelijke, administratieve of beleidsgeoriënteerde documenten en wettelijke procedures van EU-instellingen en -instanties, en voor nationale uitspraken op het gebied van burgerlijke en handelszaken met inbegrip van de productie en/of vertaling van samenvattingen in/naar het Engels, Frans en Duits. De ondernemers moeten eveneens de referenties in de uitspraken van het Hof en in de adviezen van de advocaat-generaal coderen.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
AO 10708 Indeksowanie i analiza prawna dokumentów Unii Europejskiej
Numer referencyjny: AO 10708
II.1.2)Główny kod CPV79130000 Usługi prawne w zakresie dokumentów oraz uwierzytelniania
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest wyłonienie nie więcej, niż 2 wykonawców, którzy zweryfikują, opracują i dostarczą metadane w formie elektronicznej, które posłużą w dokumentacji dotyczącej ustawodawstwa, administracji lub polityki.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 600 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Celem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest wyłonienie nie więcej niż 2 podmiotów gospodarczych, których zadaniem będzie weryfikacja, opracowanie i dostarczanie metadanych w formie elektronicznej na potrzeby dokumentów i procedur legislacyjnych, administracyjnych lub ukierunkowanych na politykę, pochodzących od instytucji lub organów UE, oraz na potrzeby orzeczeń krajowych w sprawach cywilnych i handlowych, w tym sporządzanie i tłumaczenie podsumowań na język angielski, francuski i niemiecki, jak również zamieszczanie odniesień w orzeczeniach Trybunału i w opiniach rzeczników generalnych.