Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tornai bútoregyüttes beszerzése – MNB Értéktár program.
Hivatkozási szám: KBF/191/2017
II.1.2)Fő CPV-kód92311000 Műalkotás
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ajánlatkérő a beszerzés tárgyát képező, Tornai Gyula festő és iparművész által tervezett Art Deco szalon 6 db-os bútoregyüttesének tulajdonjogát kívánja megszerezni a tulajdonostól a jelen közbeszerzési eljárás keretében, az MNB Értéktár Program számára.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)92311000 Műalkotás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: