(Supplement to the Official Journal of the European Union, 1.10.2016, 2016/S 190-339985)
Frontex, Plac Europejski 6, 00-844 Warsaw, POLAND. Tel. +48 222059500. Fax +48 222059501. E-mail: procurement@frontex.europa.eu
Instead of