Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytnutí sdruženého pracoviště pro obnovu pracovní oblasti.
Spisové číslo: EMA/2016/28/SG.
II.1.2)Hlavní kód CPV72251000 Obnova po havárii
II.1.4)Stručný popis:
Poskytnutí sdružených pracovišť pro obnovu pracovní oblasti (1 primárně a alespoň 2 sekundárně) zřízených s nejméně 100 pracovními stanicemi a souvisejícím IT a telefonním zařízením, jakož i poskytnutí internetového a WiFi připojení, kromě jiných minimálních požadavků uvedených v technických specifikacích.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 252 000.00 GBP
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79430000 Služby v oblasti řešení krizí
II.2.4)Popis zakázky:
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή εφεδρικού ενιαίου χώρου εργασίας.
Αριθμός αναφοράς: EMA/2016/28/SG.
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV72251000 Υπηρεσίες αποκατάστασης του λογισμικού σε περίπτωση καταστροφής
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Παροχή εφεδρικών ενιαίων χώρων εργασίας (1 βασικού και τουλάχιστον 2 δευτερευόντων) εξοπλισμένων με τουλάχιστον 100 σταθμούς εργασίας και σχετικό εξοπλισμό ΤΠ και τηλεφωνίας, καθώς και με παροχή σταθερής και ασύρματης (Wi-Fi) σύνδεσης διαδικτύου μεταξύ άλλων ελαχίστων απαιτήσεων που ορίζονται στις τεχνικές προδιαγραφές.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 252 000.00 GBP
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79430000 Υπηρεσίες διαχείρισης κρίσεων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Provisión de un local sindicado para la recuperación de áreas de trabajo.
Número de referencia: EMA/2016/28/SG.
II.1.2)Código CPV principal72251000 Servicios de recuperación en caso de catástrofe
II.1.4)Breve descripción:
Provisión de locales sindicados para la recuperación de áreas de trabajo (1 primario y al menos 2 secundarios) con un mínimo de 100 estaciones de trabajo y los equipos informáticos y de telefonía correspondientes, así como el suministro de internet y wifi, entre otros requisitos mínimos enumerados en las especificaciones técnicas.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 252 000.00 GBP
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79430000 Servicios de gestión de crisis
II.2.4)Descripción del contrato:
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Teenused - 350738-2016
Suurbritannia / Ühendkuningriik-London: Sündikaatvarurajatise tagamine
2016/S 195-350738
Hanketeade
Teenused
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Sündikaatvarurajatise tagamine
Viitenumber: EMA/2016/28/SG.
II.1.2)CPV põhikood
72251000 Tõrgete kõrvaldamise teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu eesmärk on tagada sündikaatvarurajatised (1 peamine ja vähemalt 2 teisest), kus on vähemalt 100 töökohta, seonduvad IT- ja telefonisideseadmed ning interneti- ja Wi-Fi-ühendus lisaks muudele tehnilises kirjelduses esitatud miinimumnõuetele.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 252 000.00 GBP
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
79430000 Kriisiohjamisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Fornitura di un sito di riserva messo in comune per il recupero dell'area di lavoro.
Numero di riferimento: EMA/2016/28/SG.
II.1.2)Codice CPV principale72251000 Servizi di ripristino di programmi
II.1.4)Breve descrizione:
Fornitura di siti di riserva messi in comune per il recupero dell'area di lavoro (1 sito principale e almeno 2 siti secondari) dotati di almeno 100 stazioni di lavoro e relative apparecchiature informatiche e telefoniche nonché connessioni Internet e Wi-Fi, tra gli altri requisiti minimi elencati nelle specifiche tecniche.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 252 000.00 GBP
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari79430000 Servizi di gestione delle crisi
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av gemensamma reservarbetsplatser
Referensnummer: EMA/2016/28/SG.
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72251000 Återhämtningstjänster efter driftsstörning
II.1.4)Kort beskrivning:
Tillhandahållande av gemensamma reservarbetsplatser (1 primär och minst 2 sekundära) som ska inrättas med minst 100 arbetsstationer och tillhörande IT- och telefoniutrustning samt tillhandahållande av internet och wi-fi, bland andra minimikrav som anges i de tekniska specifikationerna.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 252 000.00 GBP
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79430000 Krishantering
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: