Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проверка на качеството при секвениране на ДНК на приложения за ГМО
Референтен номер: OC/EFSA/GMO/2020/01
II.1.2)Основен CPV код73000000 Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги
II.1.4)Кратко описание:
Целта на рамковия договор е да се осигури подготвителна дейност за оценката на пълнотата и качеството на информацията за секвениране на ДНК за молекулярното характеризиране на генетично модифицирани растения, подадена от заявителите.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 480 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вж. интернет адреса, посочен в раздел I.3).