Palvelut - 35109-2022
Suomi-Tampere: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2022/S 015-035109
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
Oikeusperusta:
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tilausajopalvelut 2021-2026 (DPS), SPOLK 14.01.2022, Diaarit 5192 5193
Viitenumero: 5192 5193
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: