Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 351108-2020
Magyarország-Szombathely: Építési munkák
2020/S 143-351108
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Király SEK fejlesztés – C épület, műfüves pálya
Hivatkozási szám: EKR000476562020
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés „Király Sportegyesület és Kapusakadémia fejlesztés II. ütem – C épület és műfüves pálya és egyéb hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése” (rövid megnevezés: Király SEK fejlesztés – C épület, műfüves pálya) tárgyban, a Közbeszerzési Dokumentumokban szereplő műszaki leírásban és árazatlan költségvetésben foglaltak szerint.
A beruházás keretében a Közbeszerzési Dokumentumokban részletezettek szerint az elvégzendő főbb feladatok:
— C épület Rehabilitációs épületének építéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése (pinceszint, földszint, emelet)
— Szabadtéri, szabadidő és sportlétesítmények: füves pálya és hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése
— Gépészeti és világítási feladatok elvégzése
Az építési beruházásra vonatkozó részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott műszaki leírás, tervdokumentáció és árazatlan költségvetés tartalmazza.
A szerződés teljesítésével kapcsolatos részletes elvárásokat a szerz.terv. tartalmazza.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási szerződés „Király Sportegyesület és Kapusakadémia fejlesztés II. ütem – C épület és műfüves pálya és egyéb hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése” (rövid megnevezés: Király SEK fejlesztés – C épület, műfüves pálya) tárgyban.
A beruházás keretében a KD-ban részletezettek szerint az elvégzendő főbb feladatok mennyiségei:
C épület Rehabilitációs épület
Alapterülete: 1 898,31 m2
Pinceszint
— keverékkészítés (11 kg, 2 620 m2, 0,1 m3)
— zsaluzás és állványozás (1 290 m2)
— helyszíni beton és vasbeton munkák (190 m3)
— előre gyártott épületszerkezeti elem elhelyezése és szerelése (57 db, 105 m2)
— ácsmunka (8,5 m2, 6 m)
— vakolás és rabicolás (121 m, 9 318 m2)
— szárazépítés (2 db, 654 m2)
— hideg-és melegburkolatok készítése, aljzat előkészítés (753 m, 2 590,5 m2)
— bádogozás (2,5 m2)
— fém nyílászáró és épületlakatos szerkezetek elhelyezése (44 db)
— felületképzés (1 980 m2)
— szigetelés (80 db, 343 m, 4 646,5 m2)
— takarítási munkák (220 100 m2, 1 db)
Földszint
— keverékkészítés (634 m2)
— zsaluzás és állványozás (1 111 légm3, 4 769 m2)
— irtás, föld-és sziklamunka (1 200 10 m2, 90 100 m2, 320 db)
— síkalapozás (2 m3)
— helyszíni beton és vasbeton munkák (30 db, 324 m, 316,12 m3, 27,67 t)
— előre gyártott épületszerkezeti elem elhelyezése és szerelése (75 db)
— falazás és egyéb kőműves munkák (1 276 m2, 44 db)
— ácsmunka (43 m2, 10 m)
— vakolás és rabicolás (608 m, 20 019 m2)
— szárazépítés (653 m2, 2 db)
— hideg-és melegburkolatok készítése, aljzat előkészítés (1 054 m, 3 848 m2)
— bádogozás (26 m2)
— fém nyílászáró és épületlakatos szerkezetek elhelyezése (105 db)
— felületképzés (4 956 m2)
— szigetelés (3 206 db, 629,5 m, 4 434 m2)
Emelet:
— Építőgépek, szerszámok (3 072 óra)
— Keverékkészítés (635 m2)
— Zsaluzás és állványozás (127 m, 1 648,5 m2)
— Síkalapozás (8 m3)
— Helyszíni beton és vasbeton munkák (290 m, 90,55 m3, 9,42 t)
— Előre gyártott épületszerkezeti elem elhelyezése és szerelése (134 db)
— Falazás és egyéb kőműves munkák (44 db, 1 261 m2)
— Fém-és könnyű épületszerkezetek szerelése (13 db, 134,5 m)
— Ácsmunka (116 m, 410 m2)
— Vakolás és rabicolás (12 800 m2)
— Szárazépítés (636 m2, 53 db)
— Hideg-és melegburkolatok készítése, aljzat előkészítés (867 m, 1 702,3 m2)
— Bádogozás (219 m2, 402 m)
— Fém nyílászáró és épületlakatos szerkezet elhelyezése (171 db, 66 fm)
— Felületképzés (5 718 m2)
— Szigetelés (5 405 db, 452 m, 9 018,2 m2, 125 m3)
— Közmű csatornaépítés (3 m)
Szabadtéri, szabadidő és sportlétesítmények: füves pálya elkészítése (129 db, 902 fm, 5 093 m2, 2 922,7 m3)
A műfűvel telepített terület össz nagysága: 2 816 m2. A főbb feladatok közé tartozik a teljes területen vízáteresztő műfű burkolat készítése 45 mm vastagságban, min. 6 mm vastag rugalmas alátéttel, parafa granulátum feltöltése, besöprése is.
Gépészet, világítás:
— Dúcolás, földpart megtámasztás (655 m2)
— szivárgó építés, alagcsövezés (46 100 m2, 3 006 db, 134,2 m, 1 488 m2, 524,6 m3)
— közmű csővezetékek és szerelvények szerelése (156 db, 2 277 m, 70 m2, 1 748,8 m3)
— elektromos energiaellátás, villanyszerelés (10 100 m, 4 439 db, 16 307 m)
— épületautomatika, -felügyelet (gyengeáram) (5 db)
— megújuló energiahasznosító berendezések (79 db, 14 óra)
— általános épületgépészeti szigetelés (1 182 m, 523 m2)
— Épületgépészeti csővezetékek szerelése (1 028 db, 1 475 m, 1 319,4 m2, 5 m3, 3 nap, 32 óra)
— Épületgépészeti szerelvények és berendezések szerelése (383 db, 150 m, 183 m3, 56 óra)
— Szellőztető berendezések (1 347 db, 875 m, 45,14 m2, 1 m3, 42 óra)
— Légkondicionáló berendezések (95 db, 78 m, 10 m2, 1 m3, 2 nap, 10 óra)
— Beépített szállító- és emelő berendezések (1 db személyfelvonó)
— Energiahatékony építési technológia (6 l, 4 db)
Jelen mennyiségek a ktg.vetésben szereplő mennyiségi adatok kumulálásával létrehozott, tájékoztató adatok, a részletes bontás az árazatlan ktg.vetésekben található.
AK a szerződésben 5 % mértékű tartalékkeretet rögzít.
Részletek a KD-ban, műszakiban, szerz.tervben.