Dostawy - 351329-2020
Polska-Katowice: Odczynniki chemiczne
2020/S 143-351329
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup i dostawa odczynników chemicznych i diagnostycznych oraz materiałów laboratoryjnych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Numer referencyjny: RZP/PN/22/1/20
II.1.2)Główny kod CPV
33696300 Odczynniki chemiczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa odczynników chemicznych i diagnostycznych oraz materiałów laboratoryjnych dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SIWZ. Zamawiający określił w specyfikacji asortymentowo-cenowej planowane ilości asortymentu, wynika to z trudności w dokładnym ustaleniu przewidywanej ilości przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do składania zamówień bez ograniczeń co do ilości oraz cykliczności dostaw w granicach wynikających z §2 ust. 1 wzoru umowy. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie minimum 60 %.