Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering en onderhoud Materieel gladheidsbestrijding Gemeente Westerkwartier
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44113910 Materiaal voor gladheidsbestrijding
II.1.4)Korte beschrijving:
De aan te besteden opdracht, zoals gespecificeerd in de bijgevoegde aanbestedingsstukken, betreft de Levering van gladheidbestrijdingsmaterieel inclusief bijbehorende Dienstverlening voor de gemeente Westerkwartier. Tot de werkzaamheden behoren het gebruiksklaar leveren van Materieel en Onderhoud (waaronder het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan dit Materieel en het bestaande Materieel op de locaties gedurende de looptijd van het raamcontract). Tot de dienstverlening wordt ook gerekend het verzorgen van alle data en informatie rondom inzet en prestaties van ingezet Materieel. Tot het Materieel wordt gerekend sneeuwploegen, (nat)zoutstrooiers en sproeiers zoals nader zijn beschreven in deze Aanbestedingsleidraad.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)43313100 Sneeuwploegen
34144420 Zoutstrooiers
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie investeringsplan hoofdstuk 4.1 aanbestedingsleidraad.