II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Krucz w roku 2022.
Reference number: SA.270.2.3.2021_16
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania urządzeń wodno - melioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krucz w roku 2022. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac wynikający z zał. nr 3 do SWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Pakiet”)
Pakiet I – leśnictwa: Goraj, Annogóra
Pakiet II – leśnictwa: Ciszkowo, Gniewomierz oraz Szkółka Leśna Gniewomierz
Pakiet III – leśnictwa: Biała, Smolary
Pakiet IV – leśnictwa: Kruczlas, Klempicz
Pakiet V – leśnictwa: Garncarskibród, Tarnowiec
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)75251120 Forest-firefighting services
77200000 Forestry services
77210000 Logging services
77211000 Services incidental to logging
77211100 Timber harvesting services
77211200 Transport of logs within the forest
77211300 Tree-clearing services
77211400 Tree-cutting services
77211500 Tree-maintenance services
77211600 Tree seeding
77230000 Services incidental to forestry
77231000 Forestry management services
77231200 Forest pest control services
77231600 Afforestation services
45232452 Drainage works
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania urządzeń wodno - melioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krucz w roku 2022.
Lot No: 2
Lot No: 3
Lot No: 4
Lot No: 5