Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 352084-2022
Polen-Poznań: Bau von Straßenbrücken
2022/S 125-352084
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa mostu przez rzekę Gwda i mostu przez rzekę Noteć w ciągu drogi krajowej nr 11 w miejscowości Ujście
Referenznummer der Bekanntmachung: O.PO.D-3.2411.08.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45221111 Bau von Straßenbrücken
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Rozbudowa mostu przez rzekę Gwda w ciągu drogi krajowej nr 11 w m. Ujście.
Charakterystyczne parametry
Podstawowe parametry techniczne obiektu do rozbiórki:
- dług. całkowita: ~79,75 m;
- rozp. teoretyczna przęseł: 19,50+27,00+19,50 [m];
- światło poziome (przęsło środkowe): ~25,46 m;
- szer. całkowita: ~10,00 m;
- szer. jezdni: ~7,00 m;
- kąt skrzyżowania z przeszkodą: ~90°;
- kl. obciążenia:C wg PN-85/S-10030;
- rok budowy:1953-1954
Par. zaproj. obiektu
- posadowienie: pośrednie;
- światło pionowe:4,22 m do rzędnej maksymalnej zwierciadła wody 0,3% dla proj.mostu;
- światło poziome:64,50 m;
- dług. całkowita obiektu:86,70 m;
- dług. całkowita przęsła:67,90 m;
- rozp. teoretyczna przęsła:65,90 m;
- rzędna początku mostu:55,42 m n.p.m.;
- rzędna końca mostu:55,47 m n.p.m.;
- kąt skrzyżowania z przeszkodą:~90°;
- szerokość jezdni: 2x4,00=8,00 m;
- szer. chodnika:1,50 m;
- szer. ciągu pieszo-rowerowego:3,50 m;
- kl.obciążenia:A wg PN-S/85/10030+STANAG 150