Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 210072SCD
II.1.2)Main CPV code72222300 Information technology services
II.1.4)Short description:
Het doel van de Aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer waarmee een Overeenkomst wordt gesloten voor het leveren van Digitale werkruimte (DWR) diensten conform scope, eisen en randvoorwaarden zoals beschreven in het aanbestedingsdocument inclusief bijlagen zodat Opdrachtgever haar Doelstellingen realiseert.
LET OP: Deze publicatie ziet toe op de selectiefase. De planning van de gunningfase, bepaling van de gunningcriteria en weging wordt pas definitief bepaald in de documenten die t.b.v. de gunningsfase aan maximaal vijf geselecteerde Gegadigden wordt verstuurd. De in deze publicatie opgenomen informatie die toeziet op de gunningsfase is derhalve niet definitief en er zijn geen rechten aan te ontlenen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72513000 Office automation services
72514000 Computer facilities management services
72416000 Application service providers
II.2.4)Description of the procurement:
De omvang van de Overeenkomst en de daarbij horende leveringen en bijbehorende diensten voor de totale maximale looptijd, wordt geschat op € 13.700.000,-. Dit is boven de drempelwaarde van een Europese aanbesteding. De aangegeven raming vormt slechts een indicatie voor toekomstige uitgaven. Gegadigde kan hier geen rechten aan ontlenen.
Bij de Inschrijving en Gunning maakt Aanbestedende Dienst gebruik van een prijsplafond. Dit maximum bedrag en de voorwaarden wordt bij de uitnodiging voor Inschrijving aan de betrokken Gegadigden bekend gemaakt.