Építési beruházás - 352648-2021
Magyarország-Debrecen: Útburkolat építése
2021/S 133-352648
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nyugati határoló út kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000162492021
II.1.2)Fő CPV-kód
45233228 Útburkolat építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Nyugati határoló út és a hozzá kapcsolódó kerékpárutak, csapadékvíz elvezető rendszer, szennyvíz- és vízvezeték rendszer, valamint hírközlési hálózat kivitelezési munkái.
Jellemző mennyiségek
Útépítés
2040,28 m hosszban - Aszfalt burkolatú, 2x1 sávos, 7,50 burkolatszélességű, „D” terhelési osztályú út (csatlakozó sárrázó burkolatokkal, párhuzamos mg.-i utakkal)
2115,02 m hosszban - Aszfalt burkolatú, 2,50 burkolatszélességű, szegéllyel határolt, önálló kerékpárút
Csapadékvíz elvezetés
Zárt csapadékcsatorna építés 170,20 m
Nyílt csapadékvízelvezető árok/folyóka építése 4 333 m
Ivóvíz- szennyvíz
Vízvezeték építése 1 542,10 m
Szennyvíz nyomóvezeték építése 1 628,50 m
Gravitációs szennyvízelvezető csatorna építése 10,30 m
Szennyvízátemelő építése 1 db
Nyomáscsökkentő állomás építése 1 db
Elektromos hálózat ~ Közvilágítási hálózat építése:
144 méter közvilágítási kábel fektetése és közvilágítási rendszer telepítése, mely magába foglalja az oszlop állítást, illetve a kandeláberek és világító testek felszerelését.
22 kV nyomvonal építése (3x1x240mm2 NA2X(f)2Y kábel) 840m
Hírközlési alépítmény
Hírközlési alépítmény hálózat (védőcsövek összesített hossza) 14 770 m
40mm-es PE-T csövek normál módon: 14 440 m
Irányított fúrás 110 mm 310 m
200 mm-es csövek 20 m
Optikai kábel behúzása (meglévő és kiépülő alépítményekbe) 4750 m
Szénhidrogén vezeték
PE 100 SDR11 MOP=10bar gáznyomócső 943 m
A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111290 Közmű-előkészítési munka
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233162 Kerékpárút építése
45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ahol a közbeszerzési dokumentumokban Ajánlatkérő esetlegesen gyártmányra, típusra, eredetre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozott, ott a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, azzal egyenértékű termék megajánlható (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése).