Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Organizarea unei campanii naționale de educație rutieră, în cadrul proiectului ”Educație rutieră - Modelarea factorului uman prin responsabilizarea participanților la trafic pentru creșterea gradului de siguranță rutieră”
Reference number: 4453144/2021/670404
II.1.2)Main CPV code79341400 Advertising campaign services
II.1.4)Short description:
Se intentioneaza achizitia privind organizarea unei campanii naționale de educație rutieră, în cadrul proiectului ”Educație rutieră - Modelarea factorului uman prin responsabilizarea participanților la trafic pentru creșterea gradului de siguranță rutieră”
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare: 13 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30192800 Self-adhesive labels
39294100 Information and promotion products
79961100 Advertising photography services
92400000 News-agency services
II.2.4)Description of the procurement:
Organizarea unei campanii naționale de educație rutieră, în cadrul proiectului ”Educație rutieră - Modelarea factorului uman prin responsabilizarea participanților la trafic pentru creșterea gradului de siguranță rutieră” - cantitate conform celor mentionate in specificatiile tehnice pentru fiecare reper
VALOAREA ESTIMATA ESTE COMPUSA DIN:
Concepție/creație/dezvoltare de materiale de comunicare - VALOARE ESTIMATA 80.000 lei
Materiale tipărite - VALOARE ESTIMATA 12.000 lei
Obiecte promoționale - VALOARE ESTIMATA 190.550 lei
Campanie afișaj - VALOARE ESTIMATA 320.000 lei
Producție spot radio și spot TV - VALOARE ESTIMATA 290.000 lei
Campanie radio/tv/online - VALOARE ESTIMATA 1.450.000 lei
Campanie presă scrisă - VALOARE ESTIMATA 35.000 lei