Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
16.CPS.OP.186: Рамков договор за предоставяне на подкрепа за преразглеждане на елемент Б на планa за развитие на възможностите (CDP).
Референтен номер: 16.CPS.OP.186.
II.1.2)Основен CPV код35000000 Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
II.1.4)Кратко описание:
Услуги, които ще се предоставят по настоящата поръчка:
предоставяне на услуги по подкрепа за преразглеждане на елемент Б на планa за развитие на възможностите (CDP).
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 270 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Моля, направете справка с тръжните документи, достъпни на адреса за e-tendering, посочен по-горе в точка I.3.
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
16.CPS.OP.186: Contrato marco para la prestación de asistencia a la revisión de la parte B del Plan de Desarrollo de Capacidades.
Número de referencia: 16.CPS.OP.186.
II.1.2)Código CPV principal35000000 Equipo de seguridad, extinción de incendios, policía y defensa
II.1.4)Breve descripción:
Los servicios que se prestarán en este contrato son:
Prestación de servicios de asistencia a la revisión de la parte B del Plan de Desarrollo de Capacidades.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 270 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Véase la documentación del concurso, disponible en la dirección de «e-tendering» indicada en el apartado I.3.
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
16.CPS.OP.186: võimearendusplaani (CDP) B osa läbivaatamise toetamise raamleping
Viitenumber: 16.CPS.OP.186.
II.1.2)CPV põhikood35000000 Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed
II.1.4)Lühikirjeldus:
Nimetatud lepingu raames osutatavad teenused:
võimearendusplaani (capability development plan (CDP)) B osa läbivaatamise toetamise teenused.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 270 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Vt pakkumisdokumente, mis on avaldatud eespool punktis I.3 nimetatud elektroonilise pakkumise aadressil.