VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: III.1.2
Zamiast:
2. Dokumenty, jakie zobowiązany będzie złożyć Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona lub których Zamawiający może żądać na podstawie art. 26 ust 2f ustawy Pzp:
— Oryginał lub kopia poświadczona przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem „Rachunku zysków i strat” za 1 rok obrotowy z ostatnich 3 lat obrotowych, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż 1 rok – za ten okres.
Powinno być:
2. Dokumenty, jakie zobowiązany będzie złożyć Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona lub których Zamawiający może żądać na podstawie art. 26 ust. 2f ustawy Pzp:
— Oryginał lub kopia poświadczona przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem „Rachunku zysków i strat” za 1 rok obrotowy z ostatnich 3 lat obrotowych, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż jeden rok – za ten okres.
Numer sekcji: III.1.3
Zamawiający uzna, iż warunki udziału w postępowaniu zostały spełnione jeżeli Wykonawcy, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonali dostawy o wartości netto nie mniejszej niż:
Dla zadania nr 1 - 11 000,00
Dla zadania nr 2 - 343 000,00
Dla zadania nr 3 - 502 000,00
Dla zadania nr 4 - 41 000,00
Dla zadania nr 5 - 239 000,00
Dla zadania nr 6 - 371 000,00
Dla zadania nr 7 - 40 000,00
Dla zadania nr 8 - 39 000,00
Dla zadania nr 9 - 156 000,00
Dla zadania nr 10 - 82 000,00
Dla zadania nr 11 - 38 000,00
Dla zadania nr 12 - 15 000,00
Dla zadania nr 13 - 156 000,00
Dla zadania nr 14 - 928 000,00
Dla zadania nr 15 - 12 000,00
Dla zadania nr 16 - 83 000,00
Dla zadania nr 17 - 138 000,00
Dla zadania nr 18 - 43 000,00
Dla zadania nr 19 - 146 000,00
Dla zadania nr 20 - 382 000,00
Dla zadania nr 21 - 34 000,00
Dla zadania nr 22 - 94 000,00
Dla zadania nr 23 - 11 000,00
Dla zadania nr 24 - 18 000,00
Dla zadania nr 25 - 19 000,00
Dla zadania nr 26 - 41 000,00
Dla zadania nr 27 - 39 000,00
Dla zadania nr 28 - 50 000,00
Dla zadania nr 29 - 23 000,00
Dla zadania nr 30 - 27 000,00
Dla zadania nr 31 - 1 268 000,00
Dla zadania nr 32 - 307 000,00
Dla zadania nr 33 - 592 000,00
Dla zadania nr 34 - 116 000,00
Dla zadania nr 35 - 69 000,00
Dla zadania nr 36 - 13 000,00
Dla zadania nr 37 - 27 000,00
Dla zadania nr 38 - 46 000,00
Dla zadania nr 39 - 36 000,00
Dla zadania nr 40 - 11 000,00
Dla zadania nr 41 - 11 000,00
Dla zadania nr 42 - 10 000,00
Dla zadania nr 43 - 10 000,00
Dla zadania nr 44 - 14 000,00
Dla zadania nr 45 - 34 000,00
Dla zadania nr 46 - 51 000,00
Dla zadania nr 47 - 65 000,00
Dla zadania nr 48 - 25 000,
Dla zadania nr 49 - 45 000,
Razem dla realizacji całości przedmiotu zamówienia 7 078 000,00 PLN.
W przypadku składania oferty na więcej niż 1 część zamówienia wartość netto wykonanych dostaw przez Wykonawcę w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, nie może być mniejsza od sumy wartości dostaw określonych przez Zamawiającego dla poszczególnych części zamówienia, na które Wykonawca składa ofertę.
Za zakres dostaw potwierdzający zdolność Wykonawcy do należytego wykonania zamówienia Zamawiający uważa dostawy odpowiadające swoim rodzajem dostawom stanowiącym przedmiot zamówienia, tj. zarówno dostawy materiałów tożsamych z przedmiotem przetargu, jak również dostawy materiałów rodzajowo podobnych, tj. dostawy innych części zamiennych i podzespołów maszyn i urządzeń oraz kompletnych maszyn i urządzeń.
W przypadku Wykonawców, przedstawiających wartości wykonanych dostaw w walutach obcych, Zamawiający dokona przeliczenia wykazanej kwoty według średniego kursu NBP ogłoszonego ostatniego dnia roku, w którym dostawy wykonano, a w przypadku dostaw wykonanych w bieżącym roku wg średniego kursu NBP ogłoszonego dnia poprzedzającego dzień, w którym upływa termin składania ofert. W związku z powyższym wartości wykonanych dostaw określone w walutach obcych należy wyszczególnić oddzielnie dla każdego roku kalendarzowego.
— Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane – zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SIWZ oraz załączenie dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie. Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.
Zamawiający uzna, iż warunki udziału w postępowaniu zostały spełnione jeżeli Wykonawcy, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonali dostawy o wartości netto nie mniejszej niż: razem dla realizacji całości przedmiotu zamówienia 7 078 000,00 PLN.
W przypadku składania oferty częściowej wartości określone zostały w SIWZ.
W przypadku składania oferty na więcej niż jedną część zamówienia wartość netto wykonanych dostaw przez Wykonawcę w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, nie może być mniejsza od sumy wartości dostaw określonych przez Zamawiającego dla poszczególnych części zamówienia, na które Wykonawca składa ofertę.
— Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane – zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SIWZ oraz załączenie dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie. Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy