Lieferungen - 353524-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 125-353524
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерство на младежта и спорта
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Министерство на младежта и спорта.
Потенциалните изпълнители следва да представят изискуемите документи в седемднвен срок от получаване на настоящата покана.  /представят се и подписани технически и ценови предложения от съответния изпълнител/.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Потенциалните изпълнители следва да представят изискуемите документи в седемднвен срок от получаване на настоящата покана. /представят се и подписани технически и ценови предложения от съответния изпълнител/.