Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Secretariaat van de „European Business Awards for the Environment”.
Referentienummer: ENV.A.3/SER/2017/0001.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De hoofddoelstelling van deze oproep tot inschrijving is het selecteren van een contractant die dagelijks secretariaatsondersteuning zal verlenen aan de Europese Commissie bij het beheer van het „European Business Awards for the Environment”-programma. Zuiver secretariële taken worden gevraagd, net als de bevordering van het programma via verschillende kanalen en de opstelling van analyseverslagen.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving — dienstenovereenkomst voor 24 maanden met een begroting van 250 000 EUR, eenmaal verlengbaar, dus een totale begroting van 500 000 EUR voor 48 maanden.